O nas

Stowarzyszenie Małe Rzeczy powstało po to by nieść pomoc osobom znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej bądź społecznej. Małe Rzeczy ma na uwadze przede wszystkim niesienie pomocy nieletnim, osobom starszym, niepełnosprawnym oraz rodzinom potrzebującym wsparcia bez względu na przyczynę I okoliczności w których się zaleźli.


Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez pomoc w finansowaniu i organizacji leczenia ogólnego i specjalistycznego , rehabilitacji, terapii psychologicznej, pedagogicznej, zajęciowej, fachową pomoc pielęgniarską, jaki i opiekuńczą osobom potrzebującym wykwalifikowanej pomocy rehabilitacyjno- pielęgniarskiej.


Jednym z głównych celów organizacji jest budowa przyjaznego domu chronionego dla osób wykluczonych społecznie. To właśnie Dom Chroniony ma być miejscem, w którym powroty do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie będą dużo łatwiejsze.


Mając świadomość jak wiele rodzi się z inspiracji realizujemy liczne warsztaty, imprezy kulturalne, przedstawienia teatralne oraz eventy oświatowe i edukacyjne mające na celu szerzenie profilaktyki, tolerancji i specjalistycznej wiedzy z zakresu psychologii, samoświadomości i innych zagadnień dla usprawniania ludzkich sprawności.

 

Nasz zespół

Marta Przybysz.jpg

Marta Przybysz - dyplomowana opiekunka medyczna, uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu pracy z osobą chorą i niesamodzielną. Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi i niesamodzielnymi zdobywała przez wolontariaty w hospicjach, domach środowiskowych i samopomocy

Malgorzata Sirko.jpg

Małgorzata Sirko- przedsiębiorca, laureatka konkursu "Złota Setka Pomorza i Kujaw 2013", właściciel i prezes zarządu Centrum Medycznego Sir Med działającego w sektorze usług medycznych sfery prywatnej i finansowanej ze środków publicznych w zakresie specjalistki, fizjoterapii ambulatoryjnej i ZOL

Beata Kempinska.jpg

Beata Kępińska – absolwentka MBA, zawodowo związana z Kujawsko-Pomorskim Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy oraz z Centrum Medycznym Sir Med w Inowrocławiu. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń w zakresie rozwoju opieki zdrowotnej w Polsce i na świecie.

Lukasz Piatek.jpg

Łukasz Piątek - absolwent Finansów I rachunkowości UMK w Toruniu, członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, dyrektor finansowy Centrum Medycznego Sir Med Sp. z o.o. działającego w sektorze usług medycznych sfery prywatnej i finansowanej ze środków publicznych. Prywatnie pełnoetatowy mąż i ojciec.

Dariusz Sirko.JPG

Dariusz Sirko - absolwent BAIR, Collegium Civitas w Warszawie, specjalista ds. PR oraz Project Manager. Współtworzył inicjatywy mające na celu aktywizacje społeczności lokalnej na Maderze, Portugalia. W stowarzyszeniu jest odpowiedzialny za organizacje szkoleń oraz wykładów, z których część środków przeznaczona jest na realizacje celów organizacji.

Edyta Sirko.jpg

Edyta Sirko - socjolog, aktorka, specjalista ds. PR, od początku kariery zawodowej związana była z licznymi grupami teatralnymi dla najmłodszych jak i widzów dorosłych. Poprzez swoją działalność artystyczna pragnie inspirować innych do pracy nad sobą

Kamila Pochowska.JPG

Kamila Pochowska - Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Aktywistka na rzecz pomocy dzieciom i ich rodzinom. Otwartość i poczucie humoru otwiera jej drzwi do działania z drugim człowiekiem.

IMG_0923.JPG

Damian Jankowski- Aktor młodego pokolenia znany z licznych ról teatralnych, produkcji telewizyjnych i filmowych m.in.: Klan, Na Wspólnej, Hotel 52, Przyjaciółki, Na sygnale, czy Studniówk@. Ambasado inicjatyw organizowanych przez Stowarzyszenie Małe Rzeczy.

 

IMAG2831.jpg

Alicja Waszak- Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy : doradca zawodowy, logopeda, terapeuta zajęciowy. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na dobro drugiego człowieka, dokłada wszelkich starań by poznać swoich podopiecznych, lepiej rozumieć ich potrzeby być dla nich wsparciem, wpływać na ogólną poprawę sprawności i samopoczucia psychicznego. Terapia sztuką stanowi dla niej bazę na której opiera swoją pracę i nieustannie ją pogłębia.

JOANNA-JANKOWSKA.jpg

Joanna Jankowska – ukończyła psychologię kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Psycholog z kilkunastoletnim stażem pracy. Doświadczenie zdobywała również poza granicami kraju. W swojej pracy podkreśla jak ważna jest akceptacja i szacunek dla każdego człowieka. Na codzien spełniona mama Marysi i Franka. Kocha bodycombat i wyprawy górskie.

KONTAKT

Stowarzyszenie Małe Rzeczy

  • ul. Staropoznańska 131-133
    88-100 Inowrocław
  • Telefon: +48 669 506 038
  • Email: biuro@malerzeczy.org

KRS: 0000673917
NIP: 5562768594
Regon: 367184599
Data rejestracji: 2017-04-28

Kontakt dla Mediów

  • Edyta Sirko
    PR Manager
  • Telefon: 603 638 363
  • Email: e.sirko@malerzeczy.pl